Агросвіт Субстрат торфяний для фіалок

Субстрат універсальний "Агросвіт" - готовий для використання продукт, виготовлений на основі якісного та верхового торфів з додаванням необхідних для росту рослин мікро- і макро- елементів (N, P2O5, K2O,MgO, B, Cu, ZN, Fe, Mn, Mo).  Субстрат характеризується високим вмістом поживних речовин. Завдяки збалансованій кислотності і вмісту всіх необхідних елементів, субстрат є оптимальним середовищем для розвитку кореневої системи рослин і росту рослини загалом.
Марта089 11 января 2017 в 14:34
Я уже два роки займаюся розведенням фіалок — сенполій. Задля правильного догляду за ними, я перечитала дуже багато різних форумів, статей. І одного разу у пошуках субстрату натрапила на таку торгову марку як “Агросвіт”, які випускають цілу серію торфяних субстратів для різних рослин, в тому числі для азалій, орхідей, кактусів.

Субстрат являє собою пухкенький торф без грудочок і сторонніх домішок (без каменів, коренів та ін.) Для гарного росту кореневої системи фіалок якраз необхідна саме така текстура. Субстрат містить мінеральні добрива та мікроелементи, тому в перші 2 місяці після пересадки вазони удобрювати не можна і не потрібно - і так будуть рости як скажені :)

Користуючись цим субстратом вже рік, можу впевнено сказати, що це кращий з кращих субстратів, які я використовувала. Без праці (просто посадила і поливати раз в декілька днів) мої фіалочки мають рівні симетричні розетки, листочки зелені, соковиті і блискучі, а цвітіння - виключно шапкою і протягом тривалого часу.

Якщо ви захоплюєтеся вазонами або садівництвом, то раджу вам купити раз цей субстрат, і ви не пошкодуєте ні на секунду!

Плюсы:
Гарантує інтенсивне зростання і цвітіння рослин, зручна упаковка і доступна ціна.

Минусы:
Не виявила.

 
новое сообщение