Країна Ангелят Журнали серії

Дитячий журнал „Ангелятко” – пізнаємо світ разом!
Журнал «Ангелятко» виходить з щомісяця з 2006 року. Визнаний найкращим дитячим виданням України (з понад 150) у 2008 та 2010 роках ( конкурс Держкомтелерадіо на краще періодичне дитяче видання – комісія у складі членів Національної спілки художників України, Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та ін.), єдине видання в Україні, яке двічі отримувало такий титул.
У редакційній колегії – дитячі психологи і методисти, які формують зміст виключно за державною програмою з дошкільної підготовки Міністерства освіти і науки України. У журналі друкуються відомі дитячі поети і письменники України (Роман Скиба, Микола Петренко, Марина Павленко, Богдан Стельмах, Іван Андрусяк, Галина Левицька, Галина Манів та ін.), художники (Мар’яна Фляк, Максим Долинний, Валерія Юдіна, Олеся Магеровська, Ольга Шингур та ін.).
Журнал всеукраїнський, виходить щомісяця накладом понад 52 400 примірників (станом на січень 2014). Призначений для читання з дітьми віком 2 – 9 років. «Ангелятко» – це добрі, веселі та цікаві казки, вірші, загадки, пісеньки. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. А іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками.

Дитячий журнал „Ангеляткова наука” – вчимося разом!
 Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей „Ангеляткова наука" виходить щомісяця з вересня 2006 року. „Ангеляткова наука" допоможе батькам самотужки підготувати дитину до школи за державною програмою з дошкільної підготовки, затвердженою Міністерством освіти і науки України.
У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчають букви і цифри, вчаться писати і читати.
Наймолодші читачі також вивчають букви і цифри, вчаться писати і читати. Матеріали для видання готують вихователі-методисти та дитячі психологи. Призначений для роботи батьків з дітьми віком 4-7 років. Щомісячний наклад – 51 000 (станом на січень 2014) примірників.

Дитячий журнал „Розмальовки Ангелятка”
З 2011 року редакція Країни Ангелят видає ще й 3-й журнал – «Розмальовки Ангелятка». Це щомісяця 20 сторінок цікавих малюнків, що допоможуть дітям у розвитку дрібної моторики, уваги, мислення, уяви, мовлення, логіки.
Розмальовки створені за темами державної програми з дошкільної підготовки. Крім того, у кожному номері – плакат (наприклад, родове дерево, розпорядок дня тощо). Призначений для роботи батьків з дітьми віком 4-8 років. Щомісячний наклад – 50 000 (станом на січень 2014) примірників.
СофіяЛьвів 08 апреля 2014 в 16:30
Дуже подобається стиль написання журналу і його ілюстації! Як в дорогих гарних книжках. Журнал надрукований дуже якісно і на якісному гладкому папері, навіть краще за багато книжок. Завжди оригінальні цікаві історії, а ще що особливо тішить є спеціальні сторіночки "саморобки", які розвивають дрібну моторику, логіку, фантацію у діточок. Наприклад робили пасхальну листівку-писаночку чи трактор з картону. Особливо тішить стиль написання тексту. Короткі цікаві оповідання і казочки яких немає більше ніде... не зкопійовано з нету чи з інших книжок. І не таке як зараз є "Барбі....барбі...барбі" а між ними якісь невеликі уривки якогось тексту, а дійсно життє історії, ситуації, поради. Різні не важкі, але все таки ребуси, загадки.

Плюсы:
Якість, текст, ілюстрації, недорогий.

Минусы:
Ми не побачили мінусів, плимінники і похресники просять купити кожного місяця, що зараз задумуємося над передплатою, щоб не ходити кожного місяця в кіоски чи на пошту і не чекати є вже чи немає. Єдиний мабуть в тому мінус.

 
новое сообщение